Kup Sv. Nikola 02.12.2017. REZULTATI | Ronilački klub "Split"

Kup Sv. Nikola 02.12.2017. REZULTATI

seniori

 

dnf

dyn

all

KLUPSKO NATJECANJE U RONJENJU I  PLIVANJU SA PERAJAMA

02.12.2017. SPLIT, Š.C. POLJUD

25m BAZEN

PRIREĐIVAČ: RONILAČKI KLUB SPLIT

RASPORED DISCIPLINA
DNF Kategorija: Seniori
50 Noge delfin ( Daska + b.f. peraje ) Kategorija: Početnici
100 slobodno b.f. peraje Kategorija: Juniori / Mlađi juniori
50 slobodno b.f. peraje Kategorija: Kadeti
50 prsno Kategorija: Početnici / Kadeti / Mlađi juniori / Juniori
DYN ( monoperaja ili b.f. ) Kategorija: Seniori

REZULTATI UKUPNO

PLIVANJE PERAJAMA

  1. 50 NOGE DELFIN ( DASKA + B.F. )

klupski rekordi:

dječaci: Bakavić Mihael 57.69 (2016) djevojčice: Borić Mare 52.22 (2016 )

  1. FRANE JAKAŠA POČETNICI          46.71 (1. MJESTO MUŠKI)  rekord (početnika)
  2. JADRAN STOKIĆ BUNDARA POČETNIK    47.94
  3. PETRA ČELAR POČETNICA          52.38

 

  1. 100 SLOBODNO ( B.F. )

klupski rekordi:

dječaci: ml. juniori Martinić Marino 1:18.46, juniori Pisac Jure 1:01.04 djevojčice: ml. juniorke Čubić Lana 2:20.58, juniorke Šerić Bruna 1:08.92

  1. VATROSLAV STOKIĆ BUNDARA ML. JUNIORI 1:01.04 (1.MJESTO MUŠKI) rekord (ml.junirski i juniorski izjednačeni)
  2. DAVID ZUPAN ML. JUNIOR      1:08.85
  3. BRUNA ŠERIĆ JUNIOR              1:09.21 (1.MJESTO CURE)
  4. FILIP STOJKOVSKI ML. JUNIOR       1:31,66

 

  1. 50 SLOBODNO ( B.F )

klupski rekordi:

dječaci: Bočkaj Bundara Vatroslav 30.39 djevojčice: Bakavić Klara 37.64

  1. BRUNA ČULINA KADETI                30.39 (1. MJESTO CURE)  rekord (kadetski)
  2. MARE BORIĆ KADET                  39.36
  3. LEONA BRZICA KADET                  42.40

 

  1. 50 PRSNO

klupski rekordi:

dječaci: juniori Pisac Jure 43.05, ml. Juniori 52.00 Marino Martić, kadeti 50.60 David Zupan, početnici Bakavić Mihael 1:22.21

djevojčice: juniorke 47.73 Bruna Šerić, ml. Juniorke Bakavić Klara 57.10, kadetkinje Bakavić Klara 57.10, početnice Borić Mare 1:13,90

  1. DAVID ZUPAN                  ML.JUNIOR    43.05 (1. MJESTO MUŠKI) rekord (ml.juniorski i juniorski izjednačen)
  2. BRUNA ŠERIĆ JUNIOR           48.78 (1.MJESTO CURE)
  3. VATROSLAV BOČKAJ BUNDARA ML.JUNIOR   51.74
  4. BRUNA ČULINA                           KADET             56.21 (1.MJESTO CURE) rekord (kadetski , ml.juniorski i juniorski)
  5. MARE BORIĆ KADET             1:04.81
  6. FRANE JAKAŠA POČETNIK       1:13.06(1.MJESTO MUŠKI) rekord

(početnićki)

  1. JADRAN STOKIĆ BUNDARA POČETNIK        1:13.37
  2. LEONA BRZICA KADET               1:13.75
  3. PETRA ČELAR POČETNIK          1:17.91 (1.MJESTO CURE)
  4. FILIP STOJKOVSKI ML.JUNIOR 1:33.82

POREDAK PO KATEGORIJAMA

  1. 50 NOGE DELFIN ( DASKA + B.F. )

KATEGORIJA: POČETNICI

DJEČACI

  1. FRANE JAKAŠA POČETNICI          46.71
  2. JADRAN STOKIĆ BUNDARA POČETNIK            47.94

DJEVOJČICE

  1. PETRA ČELAR POČETNICA          52.38

 

  1. 100 SLOBODNO ( B.F. )

KATEGORIJA: ML. JUNIORI

DJEČACI

  1. VATROSLAV STOKIĆ BUNDARA ML. JUNIORI        1:01.04
  2. DAVID ZUPAN ML. JUNIOR         1:08.85
  3. FILIP STOJKOVSKI ML. JUNIOR         1:31.66

DJEVOJČICE

X

KATEGORIJA: JUNIORI

DJEČACI

X

DJEVOJČICE

  1. BRUNA ŠERIĆ JUNIOR                 1:09.21
  1. 50 SLOBODNO ( B.F )

KATEGORIJA: KADETI

DJEVOJČICE

  1. BRUNA ČULINA KADETI                 30.39
  2. MARE BORIĆ KADET                  39.36
  3. LEONA BRZICA KADET                  42.40

DJEČACI

X

  1. 50 PRSNO

KATEGORIJA: POČETNICI

DJEVOJČICE

  1. PETRA ČELAR POČETNIK          1:17.91

DJEČACI

  1. FRANE JAKAŠ                                 POČETNIK          1:13.06
  2. JADRAN STOKIĆ BUNDARA POČETNIK          1:13.37

KATEGORIJA: KADETI

DJEVOJČICE

  1. BRUNA ČULINA KADET             56.21
  2. MARE BORIĆ                                  KADET             1:04.81
  3. LEONA BRZICA KADET               1:13.75

DJEČACI

X

 

KATEGORIJA: ML. JUNIORI

DJEVOJČICE

X

DJEČACI

  1. DAVID ZUPAN ML.JUNIOR          43.05
  2. VATROSLAV BOČKAJ BUNDARA ML.JUNIOR          51.74
  3. FILIP STOJKOVSKI ML.JUNIOR          1:33.82

KATEGORIJA: JUNIORI

DJEVOJČICE

  1. BRUNA ŠERIĆ JUNIOR                 48.78

DJEČACI

X

 

KLUPSKI REKORDI

DJEČACI:

KATEGORIJA DISCIPLINA GODINA REKORDA IME I PREZIME VRIJEME
POČETNICI 50 NOGE DELFIN B.F. ( DASKA ) 2017 FRANE JAKAŠA 46.71
POČETNICI 50 PRSNO 2017 FRANE JAKAŠA 1:13.06
KADETI 50 SLOBODO B.F. 2016 BOČKAJ BUNDARA VATROSLAV 30.39
KADETI 50 PRSNO 2016 DAVID ZUPAN 50.60
ML. JUNIORI 100 SLOBODNO B.F. 2017 VATROSLAV STOKIĆ BUNDARA 1:01.04
ML. JUNIORI 50 PRSNO 2017 DAVID ZUPAN 43.05
JUNIORI 100 SLOBODNO B.F. 2016 / 2017 JURE PISAC /VATROSLAV STOKIĆ BUNDARA 1:04.04
JUNIORI 50 PRSNO 2016 / 2017 JURE PISAC / DAVID ZUPAN  

 

43.05

 

 

DJEVOJČICE:

KATEGORIJA DISCIPLINA GODINA REKORDA IME I PREZIME VRIJEME
POČETNICE 50 NOGE DELFIN B.F. ( DASKA ) 2016 MARE BORIĆ 52.22
POČETNICE 50 PRSNO 2016 MARE BORIĆ 1:13.90
KADETKINJE 50 SLOBODO B.F. 2017 BRUNA ČULINA 30.39
KADETKINJE 50 PRSNO 2017 BRUNA ČULINA 56.21
ML. JUNIORKE 100 SLOBODNO B.F. 2016 BRUNA ŠERIĆ 1:08.92
ML. JUNIORKE 50 PRSNO 2017 BRUNA ČULINA 56.21
JUNIORKE 100 SLOBODNO B.F. 2016 BRUNA ŠERIĆ 1:08.92
JUNIORKE 50 PRSNO 2017 BRUNA ČULINA 56.21