RK Split: Kup Sv. Nikola 2016 | Ronilački klub "Split"

RK Split: Kup Sv. Nikola 2016

img_0191a

Ronilački klub „Split“ organizirao je ovu subotu 03.12.2016. klupsko natjecanje u ronjenju na dah i plivanju perajama. Nastupilo je 13 natjecatelja u ronjenju na dah (seniori) i 11 natjecatelja u plivanju perajama (početnici, juniori, kadeti).

img_0243a

Natjecanje se održalo prema CMAS pravilima a da sve bude po pravilima pobrinuo se glavni sudac natjecanja Vedran Milat sa svojim pomoćnicima. Za sigurnost u bazenu brinuli su se naši ronioci Tomo Vrdoljak i Ivo Birimiša  a sve pod budnim okom naše doktorice Ivane Šolić koja je bila u pripravnosti sa novim O2 setom za prvu pomoć koji je klub ove godine dobio od Grada Splita.

img_0274a

Za fotografiju je bila zadužena naša članica Dominika Kristiana Pavlov koja je zabilježila sve značajne trenutke natjecanja. Trener Damir Petrić može biti  zadovoljan viđenim,  progres je vidljiv i može očekivati odlične sportske rezultate u novoj sezoni.

img_0251a

Početnici , juniori i kadeti pored zasluženih odličja dobili su i poklon pakete sponzora Victa d.o.o ,

kojima ovom prilikom i zahvaljujemo.

dnf

img_0284a

  1. Lada Sartori DNF
  2. Lara Sartori DNF

img_0292a

1.Boris Milošić DNF
2.Veljano Zanki DNF
3.Josip Zekan DNF

img_0302a

  1. Lada Sartori DYN
  2. Lara Sartori DYN
  3. Loriana Marović DYN

img_0308a

1.Veljano Zanki DYN
2.Boris Milošić DYN
3.Josip Zekan DYN

img_0180a

REZULTATI

PLIVANJE PERAJAMA

1. 50 NOGE DELFIN ( DASKA + B.F. )

1.   BORIĆ MARE                              POČETNICI          52.22 ( 1. MJESTO CURE )

2.   BAKAVIĆ MIHAEL                      POČETNICI          57.69 ( 1. MJESTO MUŠKI )

3.   STOKIĆ BUNDARA JADRAN     POČETNICI           1:04.21 ( 2. MJESTO MUŠKI )

2. 100 SLOBODNO ( B.F. )

1.   PISAC JURE                                 JUNIORI                1:01.04 ( 1. MJEST MUŠKI )

2.   ŠERIĆ BRUNA                             JUNIORI                1:08.92 ( 1. MJESTO CURE )

3.   BORIĆ PETRA                             JUNIORI                 1:15,79 ( 2. MJESTO CURE )

4.   MARTIĆ MARINO                      ML. JUNIORI         1:18.46 ( 1. MJESTO MUŠKI )

5.   ČUBIĆ LANA                               ML. JUNIORI         2:20.58 ( 1. MJESTO CURE )

 

 

3. 50 SLOBODNO ( B.F )

1.   BOČKAJ BUNDARA VATROSLAV  KADETI                30.39 ( 1. MJESTO MUŠKI )

2.   ZUPAN DAVID                              KADETI                   30.40 ( 2. MJESTO MUŠKI )

3.   BAKAVIĆ KLARA                           KADETI                   37.64 ( 1. MJESTO CURE )

4. 50 PRSNO

1.   PISAC JURE                                   JUNIORI                 43.05 ( 1. MJESTO MUŠKI )

2.   ŠERIĆ BRUNA                               JUNIORI                 47.73 ( 1. MJESTO CURE )

3.   ZUPAN DAVID                              KADETI                   50.60 ( 1. MJESTO MUŠKI )

4.   MARTIĆ MARINO                        ML. JUNIORI          52.00 ( 1. MJESTO MUŠKI )

5.   BOČKAJ BUNDARA VATROSLAV  KADETI                 53.18 ( 2. MJESTO MUŠKI )

6.   BORIĆ PETRA                                JUNIORI                  54.98 ( 2. MJESTO CURE )

7.   BAKAVIĆ KLARA                          KADETI                     57.10 ( 1. MJESTO CURE )

8.   BORIĆ MARE                               POČETNICI               1:13.90 (1. MJESTO CURE )

9.   BAKAVIĆ MIHAEL                      POČETNICI                1:22.21 (1.MJESTO MUŠKI)

10. ČUBIĆ LANA                                POČETNICI               1:30.14 (1. MJESTO CURE)

 

Tekst: Vedrana Vidović